O nas

SZPILKI_NA_RELAKSIE 20

Dzień dobry,

Nazywam się Karolina Malina i jestem właścicielką

Salonu Kosmetycznego Szpilki na Relaksie.

W swoje życie zawodowe wkroczyłam na szpilkach, pokonując kolejne szczeble administracji biurowej aż na dobrych kilka lat zasiadłam za korporacyjnym biurkiem.  Jako urodzona estetka i kobieta nowoczesna zawsze interesowało mnie to co prawdziwej kobiecie bliskie czyli pielęgnacja urody.  Zamarzyłam o  stworzeniu miejsca, gabinetu kosmetycznego, w którym każda klientka i klient, poczuliby się wyjątkowo. Aby oferta tego salonu była  szeroka, zgodna z nowoczesnymi osiągnięciami w kosmetologii, a przy tym by zachować kameralną atmosferę salonu. Zrzuciłam garsonkę i popędziłam na zawodowe kursy kosmetyczne i już wiedziałam, że ta praca da mi ogromną satysfakcję i stanie się moją pasją. Moje serce zabiło mocno, gdy w marcu 2014 roku zatwierdzałam logo Szpilki na Relaksie. Tak powstało Miejsce stworzone z myślą o Tobie –Salon Kosmetyczny SZPILKI na RELAKSIE.

Codziennie dokładam starań, aby oferować usługi na najwyższym poziomie i  dbać o każdą klientkę indywidualnie. Podnoszę swoje kwalifikacje, staram się aby w ofercie salonu były dostępne różnorodne i najnowocześniejsze zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne. Zadowolenie moich  klientek jest dla mniej największą nagrodą i dowodem, że kroczę, a raczej biegnę ? dobrą drogą. Dołączysz do nich? Zapraszam.

Mam przyjemność przedstawić mój fantastyczny zespół. 

SZPILKI_NA_RELAKSIE 16

Anita Muszyńska – prawdziwa iskierka i maskotka Salonu  Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacji dłoni i stóp oraz stylizacji paznokci. Wykonuje zabiegi we wszystkich technikach stylizacji paznokci z największą precyzją w ich zdobieniu.

SZPILKI_NA_RELAKSIE 19

Justyna Ślązak – wykwalifikowana kosmetyczka i manicurzystka. Potrafi dopieścić każdą klientkę, bezbłędnie dopasowując zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało do jej potrzeb. W gabinecie możesz spędzić cały dzień z Justyną, gdyż wykonuje również zabiegi pielęgnacji i stylizacji paznokci i gwarantuję Ci, że będzie to bardzo miły czas.

SZPILKI_NA_RELAKSIE 17

Agata Markiewicz – jest kosmetologiem, specjalistką od depilacji laserowej. Wykonuje zabiegi depilacji laserowej z najwyższą precyzją i uwagą.

Dr Justyna Bień – prawdziwy cudotwórca medycyny estetycznej. Specjalizuje się w zabiegach botoksu i wypełniania hialuronowego. Każdy zabieg poprzedzony jest wywiadem medycznym i konsultacją.